Stary/a/e
Domyślne
Program do statystyk - 22-01-2013, 13:10
(#1)
szoszo88's Avatar
Since: Mar 2010
Witam

Jestem tu nową osoba i mam takie pytanie, jakie programy polecacie do analizowania gier, statystyk? Domyslam sie że pewnie ten temat jest opisany w innym wątku ale nie mogę go znaleść a pewnie jest sporo ''nowych'' osób które mogą skorzystać z waszych porad.
Bardzo prosiłbym o napisanie waszym zdaniem dobrych programów i czy są płatne czy za free.
Dziękuję

Stary/a/e
Domyślne
22-01-2013, 17:49
(#2)
nyorbee's Avatar
Since: May 2010
Najpopularniejsze to pokertracker http://www.pokertracker.com/ i holdem manager http://www.holdemmanager.com/, niestety obydwa są płatne, ostatnio natknąłem się na jeden darmowy, ale jeszcze go nie próbowałem i prawdopodobnie tego nie zrobię, bo używam HM2, ale mozesz spróbować i napisać co o nim sądzisz
http://pokerdebugger.com/

Stary/a/e
Domyślne
22-01-2013, 20:38
(#3)
Cragmorton's Avatar
Since: Mar 2011
Free Poker Database jest darmowy i działa niezle, ale nie obsługuje zoom'a i jego konfiguracja nie jest taka intuicyjna jak HM2/PT4. Ale mimo wszystko jeśli nie grasz zoom to polecam jak najbardziej.

Stary/a/e
Domyślne
22-01-2013, 23:52
(#4)
xADMENx's Avatar
Since: Dec 2012
GoldStar
Z ciekawości pobrałem programik "Free Poker Database", powiem szczerze że nie mam absolutnie żadnego pojęcia jak to odpalić, pytałem wujka google, ale on również milczy.Pytanie czy ktoś z was miał styczność z tym programem, bądź może go używa/używał badź znacie poradniki które są w stanie mi pomóc w obsłudze tego programu ?

Stary/a/e
Domyślne
Wartość oprogramowania wspierającego grę - 24-01-2013, 19:21
(#5)
calibra7's Avatar
Since: Jan 2012
Witam.
Dziś przeglądałem ostatnie 3 rozdania dnia które prezentował "wafel" i pokazały mi one jak ważny jest Holdem Manager lub Poker Tracker podczas gry.
Gracze którzy graja już dość długo wiedzą ,że statystyka w pokerze to zimna suka i nie da się tego obejść. Prędzej czy później dopadnie nas gdy będziemy liczyć tylko na szczęście lub słabą grę przeciwników.
Statystyki pokazywane w w/w "ułatwiaczach" to niezbędnik każdego pokerzysty który chce grać na jakieś poważne stawki.
Nie chcę się tu zagłębiać co przedstawiają te statystyki i jak z nich korzystać bo napisano już wiele artykułów i tutoriali na ten temat.
Obecnie nie mam żadnego z nich bo już skończyły mi się triale ale na pewno zakupie licencję aby zacząć grać.
A może by zrobić turniej na Inteli Poker w którym nagrodą byłby kod aktywacyjny jednego z "ulepszaczy gry". Może support popatrzy na ten pomysł przychylnym okiem.
P.S. "Waffel" przemawiają do mnie Twoje RĘCE DNIA,są fajnie porozkładane na części pierwsze.
PZDR

Stary/a/e
Domyślne
25-01-2013, 00:19
(#6)
Cragmorton's Avatar
Since: Mar 2011
http://sourceforge.net/apps/mediawik...etting_Started Konfiguracja FPDB. Pierwszy link w google.

Stary/a/e
Domyślne
08-03-2013, 18:03
(#7)
aspok123's Avatar
Since: Aug 2011
Prawdę mówiąc, włączenie logowania rozdań w samym PS i prosty program w JAVA w trybie tekstowym, też całkiem nieźle mi się sprawuję i zaleta, mogę stosunkowo łatwo jakieś własne wymyślone statystyki dodać, bo w sumie podstawowe statystyki dosyć łatwo z tych logów wyciągnąć i najważniejsze dla mnie przynajmniej wiedzieć jak ja sam gram, ale dla wszystkich graczy podobne okieno do tego poniżej mam w ważniejszych turniejach, ale za duzo też nie ma co dedukować bo można się przejechać na statystykach.

Z ciekawszych parametrów dodałem sobie bieżące ROI w drugiej linijce i średnią siłę rąk pre flop jaką dostawałem, co pozwala mi oszacować jakie zakłady w trakcie gry robię i jak dużo chipsów zyskuję (w BB) z tych co inwestuję w rozdania, plus oczywiście podgląd muck'owanych rąk na showdown'ie w ostatnim rozdaniu (jak są zalogowane), ile blind zarobiłem na ostatnim rozdaniu, itp, bo nie ma sensu grzebać w logach i sprawdzać co ktoś miał jak sie gra kilka turniejów...
Nie wiem, ale jakoś mi to wystarcza, żeby dosyć głęboko w wielu turniejach MTT grać i wiedzieć ile mam BB i kiedy mam zacząć push'ować konkretnie i ostanio to przynosi coraz lepsze efekty
Attached Images
File Type: jpg PSBMhud.jpg‎ (2,9 KB, 149 views)

Last edited by aspok123; 08-03-2013 at 18:12.. Uzasadnienie: placówka

Stary/a/e
Domyślne
poker tracker - 14-01-2014, 14:56
(#8)
RadosnyPL's Avatar
Since: Dec 2013
BronzeStar
Witam,
Moze ktos podeslac link jak poustawiac tego poker trackera po polsku.
pozdrawiam