javascriptNotEnabled

Str. główna / Promocje /

PokerSchool Skill League


Rankingi ligowe  Legenda  |  Harmonogram  |  Punktacja

Pierwsza liga pokerowej szkoły PokerStars ruszyła w lipcu 2010, a przy okazji pierwszej rocznicy jej istnienia zdecydowaliśmy się na wprowadzenie w niej kilku znaczących zmian! Z przyjemnością ogłaszamy teraz szczegóły na temat nowych rozgrywek ligowych i nie możemy się już doczekać śledzenia nowych, globalnych rankingów!  Zatem, bez dalszej zwłoki, witamy w nowej Lidze Umiejetności - PokerSchool Skill League!
 

Open ... Premier ... Qualifier (nowa!)

Począwszy do sierpnia 2011, dostępne będą trzy ligi: 
 
Strukturę, korzyści i szczegóły funkcjonowania rankingów znajdziecie poniżej, ale najpierw chcielibyśmy wskazać najważniejsze różnice pomiedzy ligami.
 

W turniejach Open Skill League zagrać może każdy

Turnieje Open Skill League odbywać się będą 6 razy dziennie w oprogramowaniu PokerStars.com i będą one otwarte dla każdego jako freerolle. Będziesz w nich grać w użytkownikami PokerStars z wszystkich zakątków świata. W każdym takim turnieju do wygrania będzie niewielka pula nagród ($10), ale tak naprawdę gra toczyć się będzie o wysokie nagrody ligowe, które będą przyznawane na koniec każdego miesiąca na podstawie zajętego w rakingu miejsca. 
 

Premier Skill League – tylko dla zaproszonych

Wstęp do turniejów Premier Skill League dostępny będzie tylko dla posiadaczy biletów przyznawanych wybranym graczom, którzy udowodnią swoimi wynikami, że są gotowi podjąć trudniejsze wyzwania i zagrać o wyższą pulę nagród!

Jeszcze jeden sposób na awans do Premier League!

Nowy zestaw turniejów - Premier Skill League Qualifier - został stworzony jako dodatkowy sposób awansowania do Premier League w kolejnym miesiącu. Cechuje je niskie wpisowe i wymóg posiadania biletu, więc w turniejach tych spotkasz mniejsze grono graczy, za to bardziej doświadczonych.

 

Jeden ranking dla wszystkich uczniów Szkoły Pokera

Rankingi obejmują wszystkich naszych uczniów – jeden w ramach Open Skill League, drugi w ramach Premier Skill League i trzeci w ramach Premier Skill League Qualifier.

Formuła naliczania punktów

Nowa liga opiera się na sprawdzonej w lipcu formule naliczania punktów. Jej wyjaśnienie znajdziesz na stronie z punktacją.

Większe pule do wygrania! 

Łącznie rozdajemy w rankingach ponad $44.000 miesięcznie!
 

 

Premier Skill League

 PokerSchool Premier Skill League ruszy w sierpniu 2011 i dostępna będzie dla najlepszych 1500 uczestników* lipcowego rankingu. 
 
W kolejnych miesiącach bilety "Premier Skill League Ticket" będą przyznawane w następujący sposób: 
 
700 członków Premier Skill League, którzy nie zarobią co najmniej 20 VPP lub zajmą niskie miejsca w rankingu, nie otrzyma biletu Premier League na nowy miesiąc, a zatem spadnie do niższego poziomu i będzie znów brać udział w Open Skill League lub Premier Skill League Qualifier.
 
Turnieje Premier League: 
 • Nazwa:  PokerSchool Premier Skill League
 • Terminy:  Codziennie, począwszy od 3 dnia każdego miesiąca.
 • Godz. rozpoczęcia (ET):  2:05, 8:05, 14:05, 20:05.
 • Lokalizacja:  Zakładka Turnieje > Prywatne
 • Wpisowe:  Bilet Premier League [na aktualny miesiąc]
 • Pula nagród:  $10
 
W ramach rankingu Premier Skill League rozdamy na dwóch poziomach do $33.000
 • 20+ Uczniowie, którzy w poprzednim miesiącu zdobyli nie mniej niż 20 i mniej niż 150 VPP: pula wynosi $3000, a najwyższa nagroda - $500.
 • 150+ Uczniowie, którzy w poprzednim miesiącu zdobyli co najmniej 150 VPP: pula wynosi $30.000, a najwyższa nagroda - $5000.
 
Uwaga:  Gracze, którzy zostali zaproszeni do udziału w Premier Skill League nie biorą w danym miesiącu udziału w Open Skill League. Na przykład, jeśli otrzymałeś "August Premier Skill League Ticket" (bilet na sierpień), możesz w sierpniu brać udział w turniejach Open League, ale Twoje wyniki nie będą uwzględniane w rankingu Open League. Wszyscy użytkownicy mogą rywalizować w rankingu Premier Skill League Qualifier.
 
 

Open Skill League

 
PokerSchool Open Skill League to przede wszystkim okazja do doskonalenia swoich umiejętności w grze z ogromną i zróżnicowaną grupą entuzjastów pokera!
 
Turnieje Open League: 
 • Nazwa:  PokerSchool Open Skill League
 • Terminy:  Codziennie, począwszy od 3 dnia każdego miesiąca.
 • Godz. rozpoczęcia (ET):  1:05, 5:05, 9:05, 13:05, 17:05, 21:05.
 • Lokalizacja:  Zakładki: Turnieje > Turnieje darmowe lub Wszystkie
 • Wpisowe:  Brak, to turnieje darmowe!
 
Pula wynosząca ponad $13.600 jest rozdzielana następująco: 
 • Pierwszy poziom: Gracze, którzy w poprzednim miesiącu zdobyli mniej niż 20 VPP, walczą o pulę wynoszącą ponad $1800, a najwyższa nagroda to $150.
 • 20+: Gracze, którzy w poprzednim miesiącu zdobyli co najmniej 20 VPP, walczą o pulę wynoszącą ponad $11.800, a najwyższa nagroda to $1500.
 
Uwaga:  Choć turnieje te są otwarte dla wszystkich, którzy korzystają z oprogramowania PokerStars.com, w rankingu uwzględniane będą wyniki tylko tych osób, które są już uczniami naszej szkoły. Gracze, którzy awansowali do Premier League, również mogą brać udział w tych freerollach, jednak ich wyniki zostaną wyłączone z rankingu Open League.

Premier Skill League Qualifier

Dla graczy, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na awans do Premier League lub nie chcą brać udziału w turniejach otwartych za darmo dla wszystkich, stworzyliśmy dodatkowy sposób na zdobycie zaproszenia - ligę Premier Skill League Qualifier.

Aby zagrać w tych turniejach trzeba opłacić $1,10 wpisowego.

200 najlepszych graczy* z rankingu Premier Skill League Qualifier otrzyma bilet do Premier Skill League** na następny miesiąc.

Turnieje Premier Skill League Qualifier:
 • Nazwa:  Premier Skill League Qualifier
 • Terminy:  Codziennie, począwszy od 1 dnia każdego miesiąca.
 • Godz. rozpoczęcia (ET):  3:05, 7:05, 11:05, 15:05, 19:05, 23:05.
 • Lokalizacja:  Zakładka Turnieje > Prywatne
 • Wpisowe:  $1,10

Uwaga
: W tych turniejach i rankingu nie oferujemy żadnych dodatkowych pieniędzy – liga ta jest tylko sposobem kwalifikacji do Premier League.
 
 

Przykłady ilustrujące wyłanianie graczy zaproszonych do Premier League:

Przykład 1:

Gracz A w lipcowym rankingu zajął 470. miejsce i w tym samym miesiącu zgromadził 16 VPP. Chociaż znalazł się w pierwszej pięćsetce rankingu, nie zostanie zaproszony do udziału w sierpniowej Premier League, ponieważ nie zdobył wymaganego minimum 20 VPP*. 

 
Przykład 2:

Gracz B w sierpniu zgromadził 267 VPP i zajął 617. miejsce w rankingu. 500 uczniów, którzy zajęli w tym miesiącu wyższe miejsca ORAZ zdobyli co najmniej 20 VPP, wyczerpali już pulę zaproszeń do wrześniowej Premier League, więc gracz ten nie awansuje.

 
Przykład 3:

Gracz C grał w sierpniu w Premier League, zgromadził 1200 VPP i zajął 450. miejsce w rankingu. Otrzyma on ponownie zaproszenie do udziału w Premier League - wrześniowej.

 
Przykład 4:

Gracz D grał w sierpniu w Premier League, zgromadził 10 VPP i zajął 1. miejsce w rankingu! Jednak gracz ten nie otrzyma ponownego zaproszenia do udziału w Premier League (wrześniowej), ponieważ nie zebrał wymaganego minimum - 20 VPP*.

 
Przykład 5:

Gracz E w sierpniu grał w turniejach Open League, zgromadził 21 VPP i zajął 528. miejsce w rankingu. Ponieważ tylko 490 graczy z miejsc 1-527 zdobyło w sierpniu wymagane 20 punktów VPP, gracz E otrzyma zaproszenie do wrześniowej Premier League. Następnych 9 zaproszeń zostanie przyznanych osobom, które zajęły kolejne miejsca w rankingu i spełniły warunek 20 punktów VPP zgromadzonych w sierpniu.
 

Która społeczność okaże się najlepsza? Który kraj najsilniejszy?
 

Włącz się w rozgrywki PokerSchool Skill Leagues, a sam się przekonasz!
 
* Aby móc awansować do Premier League w następnym miesiącu, gracze muszą w danym miesiącu zdobyć co najmniej 20 VPP. 

** Co miesiąc przyznamy 1500 biletów do Premier League. W ramach rankingu Qualifier League rozdamy 200 biletów najlepszym graczom, którzy zdobyli co najmniej 20 VPP i nie zdobyli jeszcze biletu w Open lub Premier League

Dowiedz się więcej o poziomach punktowych VPP

Czas na podjęcie decyzji

Ostatnio skrócony został w rozgrywkach ligowych czas na podjęcie decyzji (z 19 na 12 sekund). Zmiana ta ma na celu ograniczenie gry na zwłokę w turniejach z tej serii.
 


Zaproś znajomych do naszego serwisu szkoleniowego
i zgarnij w nagrodę 10 biletów!

Żeby dodawać komentarze, musisz się zarejestrować lub zalogować.
Rozwiąż quiz
Jesteś tu nowy? Sprawdź, od czego zacząć pokerową edukację.
Masz już u nas konto? Zaloguj się
javascriptNotEnabled
Teoria Nasze narzędzia, kursy i tutoriale pomogą Ci zacząć.
Praktyka Opanuj za darmo podstawy i zaawansowane strategie gry.
Sukces! Wykorzystaj zdobytą wiedzę i zacznij wygrywać!
/ZACZNIJ GRAĆ JUŻ DZIŚ/
Skill League Rankingi ligowe  |  Legenda  |  Harmonogram ...
PokerSchool Skill League
Więcej
/Obejrzyj/
Zapoznaj się z błyskawiczną, filmową wersją naszego kursu.