javascriptNotEnabled

Str. główna / Promocje /

Turnieje czwartkowe na Intelli

Promocja została zakończona.Od najbliższego czwartku 14 lipca uruchamiamy na Intelli minipromocję turniejową. Turnieje odbywać się będą w naszym klubie Home Games o 20:00 CET. Będą one rozgrywane w różnych formatach.
 
Zwycięzca każdego turnieju otrzyma bilet do turnieju Big Bang (bilety te na konta graczy trafią na około  trzy dni przed drugą sobotą kolejnego miesiąca). Pozostali uczestnicy stołu finałowego otrzymają bilety School Pass (bilety te na konta graczy powinny trafić również na początku kolejnego miesiąca).
 
Aby zgłosić się do naszego klubu należy w oprogramowaniu PokerStars wybrać zakładkę "Home Games", a następnie kliknąć na przycisk "Dołącz do klubu" znajdujący się po lewej stronie. W oknie, które się pojawi trzeba wpisać dane z naszej strony:
 
 
Dostęp do niej wymaga zalogowania.

Zgłoszenia do klubu przyjmowane będą w czwartki do godziny 17:00 CET.

Minipromocja ta jest obecnie w fazie testowej i może ulec zmianie. Ewentualne prośby i uwagi dotyczące tych turniejów i ich organizacji prosimy zgłaszać na forum w tym temacie: Turnieje czwartkowe na Intelli.
Żeby dodawać komentarze, musisz się zarejestrować lub zalogować.
Rozwiąż quiz
Jesteś tu nowy? Sprawdź, od czego zacząć pokerową edukację.
Masz już u nas konto? Zaloguj się
javascriptNotEnabled
Teoria Nasze narzędzia, kursy i tutoriale pomogą Ci zacząć.
Praktyka Opanuj za darmo podstawy i zaawansowane strategie gry.
Sukces! Wykorzystaj zdobytą wiedzę i zacznij wygrywać!
/ZACZNIJ GRAĆ JUŻ DZIŚ/
The League Sprawdź swoje pokerowe umiejętności, mierząc się z konkurentami z całe...
The League – wygrywaj co miesiąc darmowe nagrody pokerowe!
Więcej
/Obejrzyj/
Zapoznaj się z błyskawiczną, filmową wersją naszego kursu.