Stary/a/e
Domyślne
cash game nl25 20-50bb max SH - 13-12-2010, 22:35
(#1)
poligraf86's Avatar
Since: Dec 2010
Witam!
Testuje grę na tych stolikach( cash game wczesniej grałem bardzo malo). Gram pełnym stackiem
Zagrałem do tej pory 26k rozdań.Gram 8-10 stolików na raz.
Wynik jaki osiągnąłem do tej pory jest 6.1bb/100(chyba całkiem niezły)
Staty w HM mam następujące:
vpip: 16.1 pfr: 13.7 3bet: 5.6 4bet: 2.0 sqz: 4.9 agg: 3.06
flop cbet%: 62 flop cbet success: 45 turn cbet: 54
flop fold vs cbet: 60 steal pct: 25 sb fold to steal 90
bb fold to steal 83

Wstępnie domyślam się że gram troche za bardzo tight jak na gre przy 6max tylko czy jest sens to zmieniać na tych stawkach skoro wyniki dzięki takiej grze są całkiem dobre?
Nie podoba mi się również to ze sporo oddaje na blindach przed flopem ale z drugiej strony grać bez pozycji tez mi się nie uśmiecha.
Zauważyłem również że jak dostaje 4bet allin od rega(taki który tez ma pelny stack i staty z HM vpip pfr zbliżone do moich) to w ponad 90% jest to KK AA rzadziej AK więc czy jest sens stackowania sie z nimi z QQ-JJ AK (możliwe że za małą próbke jeszcze mam żeby w pełni to ocenić)?
Jak rozgrywać niskie pary po 3bb bet od graczy z 35-50bb stackiem z pozycji i bez? Sprawdzamy licząc głównie na seta czy to już przestaje być takie opłacalne przy takich ilościach bb w stacku.
Jakiej można spodziewać się wariancji grając 8-10 stolików na raz i ile powinno się mieć BI na starcie żeby nie przejmować się riverami itp ?

Jakie wyniki są uważane za dobre i bardzo dobre na tych i wyższych stawkach?

Wstępnie to tyle

Pozdrawiam

Poligraf

Last edited by poligraf86; 13-12-2010 at 22:39..

Stary/a/e
Domyślne
14-12-2010, 02:47
(#2)
Goral's Avatar
Since: Oct 2010
Hej,

Tak, statsy zdecydowanie tight. Im wyzej tym mniej wygrywajacy taki styl bedzie to regi albo beda Ci wszystko krasc albo spasuja do Twoich 3/4betow bo beda wiedziec ze grasz z nutsem. Mysle, ze wyzej statsy 20/17 to absolutne minimum.
Na stolach 20-50 nie napisales ile BB otwierasz ale zalecalbym MR w standardzie, w ten sposob mozesz grac wiecej rak i nie oddajesz EV pushujacym shortom.
Probka oczywiscie za mala aby realnie ocenic win rate, ale 6bb/100 to tyle co osiagaja najlepsze regi na wyzszych stawkach, taki WR u Ciebie w long runie na pewno bylby bardzo dobry, ale wtedy polecalbym przejscie wyzej. 4bb/100 na wiekszych stawkach i masz lepszy WR/h.
50BB deep regi na moich stawkach stackuja sie z AQs+ TT+, oczywiscie na innych aggro regow, a juz AK, QQ+ to na zdecydowana wiekszosc graczy. Oczywiscie na murka 17/13 (jak Ty ) mysle ze wlasnie AK QQ+ bym sie stackowal.
Niskie pary po 3becie pas, nie masz implied oddsow.
Mysle ze 40BI (40x100bb) to bezpieczny poziom dla wygrywajacego gracza.

Pozdro,

GL

Marcin "Goral" Horecki