Home / Community / Forum / POZA POKEREM / Tematy niezwiązane z pokerem /

Aplikacja mobilna Pokerstars

Stary/a/e
Domyślne
Aplikacja mobilna Pokerstars - 16-05-2017, 20:08
(#1)
oola111's Avatar
Since: Apr 2015
Witam, Wczoraj niechcący wyinstalowałam moją aplikacje pokerstars z telefonu. Zainstalowałam drugi raz i niestety okazało się że mogę grać tylko na wirtualne żetony. Aplikacja nie widzi moich realnych pieniędzy, nie znajduje tez turniejów na prawdziwe pieniądze. Na kompie wszystko jest. Czy jest jeszcze inna aplikacja? I skad ja mozna pobrać? Z góry dziekuję za odpowiedzi.

Stary/a/e
Domyślne
16-05-2017, 21:10
(#2)
Piwoszek20's Avatar
Since: Jan 2010
najlepiej wejdz na telefonie na strone pokerstarsa i stamtad pobierz oprogramowanie

Stary/a/e
Domyślne
16-05-2017, 21:12
(#3)
oola111's Avatar
tak próbowałam alenie da sie niestety

Stary/a/e
Domyślne
16-05-2017, 23:06
(#4)
v KALI v's Avatar
Since: Mar 2011
Jeżeli chcesz grać to nie może być wersja Lite, a taka właśnie występuje w Sklepie Google

Poniżej masz linka do pobrania normalnej wersji

https://www.pokerstars.eu/pl/mobile/

Jeżeli zainstalowałeś dobrą wersję softu. To może nie zauważyłeś ale w loby aplikacji. Które jest widoczne zaraz po zalogowaniu. Pod napisem, logiem Poker Stars są przydymione przyciski "Real Money" i "Play Money".

"Pewność siebie nie pochodzi z posiadania racji za każdym razem - ona pochodzi z przetrwania wielu sytuacji, kiedy się pomyliliśmy". - B. Steenbarger

"Ludzie definiują własną osobę przez przedmioty, które ich otaczają i zasobność portfela. Gdyby im odebrać ładny samochód, zmywarkę i telewizor, to skoczyliby z mostu w akcie desperacji. Poker uczy, że największe bogactwo leży w naszej głowie i naszym intelekcie – tego nikomu nie można zabrać." - Yac

Stary/a/e
Domyślne
16-05-2017, 23:34
(#5)
oola111's Avatar
niestety jest to wersja lite. a tej mobile nie ma w app store i z tej strony tez nie moge pobrac aplikacji. ale dzieki za pomoc. pozdrawiam

Stary/a/e
Domyślne
17-05-2017, 06:29
(#6)
Rossboy6's Avatar
Since: Sep 2016
Nie ma, bo jest dostępna tylko na stronie pokerstars. Ponadto żeby ją zainstalować musisz mieć włączoną zgodę na instalację z nieznanych źródeł. Dla jasności:
-wejdź w link
Cytat:
Poniżej masz linka do pobrania normalnej wersji

https://www.pokerstars.eu/pl/mobile/
-POBIERZ Z PRZEGLĄDARKI plik.apk
-zezwól na instalowanie z nieznanych źródeł
-uruchom plik.apk i zainstaluj aplikację, która umożliwia grę nie tylko na wirtualne żetony

Stary/a/e
Domyślne
17-05-2017, 17:30
(#7)
oola111's Avatar
Dzieli za pomoc. Niestety z tek strony odsyła mnie do Apple Store a tam wersja mobilna nie jest dostępna w polskim sklepie.

Stary/a/e
Domyślne
17-05-2017, 20:02
(#8)
Rossboy6's Avatar
Since: Sep 2016
Ok, nie wziąłem pod uwagę, że posiadasz telefon od Apple. Ww. działa dla androidów. Chociaż wydaje mi się że nie powinno być takich problemów, biorąc pod uwagę mnogość aplikacji PS dla App Store. Najlepiej napisz do supportu PS, bądź poczekaj na wypowiedź kogoś kto spotkał się z podobnym problemem.

Stary/a/e
Domyślne
18-05-2017, 13:27
(#9)
oola111's Avatar
Już wiem wszystko. Support napisał mi, że niestety polski sklep apple nie ma tej apki w ofercie. A szkoda bo kiedyś była. Można grać tylko ze stronki pokerstars.eu. Ale jest jeszcze opcja zalogować sie do turnieju na stronce wylogować. Otworzyc aplikację pokerstars lite i stół sie nam otworzy. To tak dla wiadomości jakby ktoś miał podobny problem. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za wszelaka pomoc.