Stary/a/e
Domyślne
Multitabling - 28-12-2010, 18:50
(#1)
Tararni's Avatar
Since: May 2010
Witam,
Mam taką sprawę:
Grasz kilkanaście, lub więcej stołów naraz. Ja potrafię się skupić na 4 maksymalnie. Czy istnieją jakieś ćwiczenia, pozwalające polepszyć koncentrację i w efekcie zwiększyć liczbę stołów? Czy to przychodzi z czasem, gdy się człowiek ogrywa na swoim limicie i decyzje zaczyna podejmować automatycznie?

Stary/a/e
Domyślne
28-12-2010, 20:40
(#2)
DaWarsaw's Avatar
Since: Dec 2010
Supernova
wszystko przychodzi z czasem. Jezeli grasz dobrze na 1-2 stolach i notujesz zysk w dlugim okresie, wtedy mozesz dolozyc kolejny 1-2 stoly i zobaczyc, czy trend sie utrzyma. I tak az do skutku. Poruszlyem ten temat rowniez tutaj: http://www.intellipoker.pl/forum/sho...ze-statusy-VIP

dodatkowo, warto zakupic programy typu HM czy TableNinja, ktore ulatwiaja gre na wielu stolach.

Stary/a/e
Domyślne
30-12-2010, 04:16
(#3)
Destinaaatio's Avatar
Since: Feb 2010
BronzeStar
Witam,
Mam pytanie odnośnie MTT.
Będąc już w miejscach płatnych ( fakt,że dość niskich ) przy BB 700 ze stackiem 18,5k dostaję KK podbijam preflop 2k, ( nie pamiętam swojej pozycji lol ) gracz A za mną postawił all-in ponad 19k ( który wcześniej złamał właśnie moje KK swoimi AA ) kolejny gracz B all-in ze stackiem bodajże ok 20k. Po długim namyśle postanowiłam to zrzucić , biorąc pod uwagę ile razy dzisiaj mi złamano te nieszczęsne KK i fakt,iż Gracz A wcześniej zagrywał all-in na AA,a JJ foldował. Stąd moje pytanie,czy to była dobra decyzja ? Czy jednak powinnam to sprawdzić ..
Pozdrawiam,
Karola

Stary/a/e
Domyślne
30-12-2010, 11:39
(#4)
Tararni's Avatar
Since: May 2010
Jesli o mnie chodzi to KK w tej sytuacji bym nigdy nie zrzucil.
Ponieważ grasz o zwyciestwo A taki spot jest idealnym miejscem do wrzucenia zetonow. Gracz A móglby wlozyc tutaj allina z AJ+, JJ+ liczac, ze ma conajmniej coin flipa. A takze, ze ma olbrzymie folding equity do Ciebie, wlasnie z powodu na Wasza historie.
Gracz B Takze by tutaj wlozyl stacka liczac na coinflipa z AQ+, QQ+.
A z Obu zakresow przegrywasz tylko z AA. Jesli przypadkiem ktorys z nich mialby akurat Asy to trudno. Warto zaryzykowac aby miec trzy razy wiecej zetonow i latwiejsza dalsza gre, niz starac sie przetrwac od blinda do blinda, czekajac na AA i zostac wyeliminowanym przed Final Table, zarabiajac stosunkowo malo.

I z ciekawosci, napiszesz co mieli?

Stary/a/e
Domyślne
31-12-2010, 11:43
(#5)
Destinaaatio's Avatar
Since: Feb 2010
BronzeStar
W zasadzie 1 raz zrzuciłam swoje KK i bez kitu z bólem serca to zrobiłam i teraz wiem,ze popełniłam błąd.Ale cóż na błędach się człowiek uczy ;> Mieli AJ i AK. I ominęła mnie pula ok 60k , czyli jednym słowem dałam ciała
Pozdrawiam,
Karola