Stary/a/e
Domyślne
Hejka - 29-12-2010, 10:38
(#1)
elportero13's Avatar
Since: Mar 2010
Wstęp

Hej nazywam się Tomek mam 21 lat, poker jest moim głównym źródłem utrzymania ale z drugiej strony, tzn graczem jestem kompletnie słabym natomiast branża gamblingu to moja pasja

Praca:

Na co dzień pracuje jako redaktor naczelny polskiej wersji PokerNews, oraz jako SEO Projekt Menager Unibet Poker ( jakby ktoś nie wiedział co to SEO Menager - to taki gościu co dba aby w google pozycje były w miarę dobre :P) dodatkowo posiadam kilka blogów w sieci której uzupełniają mój budżet dzięki programom affiliate

Poker

Poker to moja pasja , lecz w grze jestem totalną fishką, rejestracja tutaj w tej społeczności jest pierwszym krokiem aby to zmienić Czemu gram zle? To dobre pytanie ja stawiam an to że moje niepoukładane życie emocjonalne daje taki efekt, tutaj też prośba do ekspertów pokera, czy jeżeli człowiek często wpada w dołki, miewa chandry to może być powodem zbyt szybkiego wpadania w tilt? Wiedzę jako taką mam, na intellipoker wszystkie testy zaliczyłem za pierwszym razem, w sng wizard lekcje również wypadają dość dobrze, i dlatego myślę że głównym powodem jest nieustabilizowane życie emocjonalne ale może ktoś mnie wyprowadzi z błędu

Cel

Wpłacić $1000 na PS i rozpocząć grę w SnG 6max turbo za $3,25 myślę że wielkość ponad 300 buy-in powinno być wystarczającą kwotą, to sugestia Warsawa

I teraz pytanie do osób które grały już w tych turniejach SnG grając powiedzmy 8h dzienni po 4h z przerwą jaki miesięczny zysk można osiągnąć mniej więcej?

To na tyle, na każde pytanie z chęcią odpowiem

Last edited by elportero13; 29-12-2010 at 10:45..

Stary/a/e
Domyślne
29-12-2010, 13:42
(#2)
Rodri85PL's Avatar
Since: Jan 2010
Cześć
Jeśli piszesz, że jesteś totalną fishką, to czy aby na pewno dobrym pomysłem jest zaczynanie od stawek $3,25?

PS. To może też tu bloga założysz, aby opisywać swoją drogę do sukcesu, co?

Stary/a/e
Domyślne
29-12-2010, 16:13
(#3)
elportero13's Avatar
Since: Mar 2010
Zaczynam od takich stawek bo zanim dojrzałem do decyzji ze dość już ciągłego przegrywania i wydawania pensji na pokera z którego nie mam zysku, grałem na micro stawkach grałem na wysokich stawkach i wiem że turnieje sng za $3,25 to pierwszy limit w którym czuje ze mogę grac regularnie a to najważniejsze ( przynajmniej w mojej opinii, chociaż z chęcią wysłuchałbym opinii ekspertów) na niskich stawkach gra mnie męczy i sprowadza do głupich zagrań

Co do bloga z pewnością takiego stworze, ale myślę że dopiero gdy wpłacę te 1000$ i zacznę grę bo na razie blog byłby raczej w większości o życiu z drugiej strony tzn o sprawach związanych z życiem kogoś kto poświęca się marketingowi, programom partnerskim i redaguje teksty, o ile na portalach związanych z osobami które chciałyby rozpocząć zarobek w ten sposób pomysł byłby trafiony i zainteresował by czytelników to myślę że tutaj raczej, nie są to pożądane tematy? Chyba że się mylę ?

Stary/a/e
Domyślne
29-12-2010, 23:15
(#4)
Rodri85PL's Avatar
Since: Jan 2010
W blogu się pisze co głowa przyniesie Do tego wrzucisz jakieś rozdanie do analizy we wpisie i razem będziemy się głowić Może kogoś interesuje taka praca np i z chęcią się dowie co i jak?...

Stary/a/e
Domyślne
31-01-2011, 12:07
(#5)
dzyzdor's Avatar
Since: Jan 2011
BronzeStar
Jest to chyba najlepsze wyjście grac SnG. Chociaż ja jako amator gram 1v1 z wpisowym 11$.Jest to o tyle lepsze ze każdy gracz w 50% blefuje i możesz zgarnąć pule nie koniecznie mając najwyższa parę na stole czy inny zestaw .

Co moge powiedziec jeszcze, stwierdziles ze jestes slabym graczem.
Właśnie w turniejach SnG tacy graja. Ja nie znając zasad omahy w SnG wpisowe 3 $ + zająłem 2 miejsce. Kompletnie nie wiedząc z jaka ręka mogę wchodzić.
Odradzałbym granie na stawkach typu 0.25$/0.50$ zjedzą Cie tam żywcem . A 1 v1 na takich stawkach odpada na starcie.
Nie są to duże stawki, ale siedzą tam taki szczupak i czeka na płotkę. Milion razy się przekonałem, szczególnie ze 75% zagrań jest tam blefowane jak sprawdzisz te 25% które nie są.To będziesz miał wizje ze koleś cały czas ma lepsze karty od Ciebie.

Co do zarabiania, musisz po prostu nie wpaść w krąg który ja nazywam" bezwyjściowy"
1.Zasada:
Grasz sng statystyka twoja to 10/12 czyli wygrałeś 10 razy.
Musisz wiedzieć kiedy zrezygnować lepiej być na plusie.W takim przypadku idź zagraj sobie jakiegoś freerolla.Bo po czasie wkręcisz się tak, że twoje statystyki spadną do 15/30. A Ty będziesz miał wizje jak mi poszło na początku tak dobrze to teraz się odegram.
2. Zasada:
Musisz myśleć, wygrałeś 1/6 czy 2/9. To odpuszczasz sobie granie.Nie ma nic gorszego niż wciągniecie się w pokera nie zwracając uwagi, że twój BR stopniowo maleje. Gdy zdasz sobie z tego sprawę,ale za późno twój BR będzie mocno osłabiony

Stary/a/e
Domyślne
31-01-2011, 17:10
(#6)
Destroo's Avatar
Since: Jul 2010
Cytat:
Oryginalnie opublikowane przez dzyzdor Wyświetl wpis
1.Zasada:
Grasz sng statystyka twoja to 10/12 czyli wygrałeś 10 razy.
Musisz wiedzieć kiedy zrezygnować lepiej być na plusie.W takim przypadku idź zagraj sobie jakiegoś freerolla.Bo po czasie wkręcisz się tak, że twoje statystyki spadną do 15/30. A Ty będziesz miał wizje jak mi poszło na początku tak dobrze to teraz się odegram.
2. Zasada:
Musisz myśleć, wygrałeś 1/6 czy 2/9. To odpuszczasz sobie granie.Nie ma nic gorszego niż wciągniecie się w pokera nie zwracając uwagi, że twój BR stopniowo maleje. Gdy zdasz sobie z tego sprawę,ale za późno twój BR będzie mocno osłabiony
O czym Ty człowieku piszesz? Dopóki wiesz, że grasz swoje A-game, to nie patrzysz na to, czy wygrywasz, czy przegrywasz, tylko grasz dalej. Dopiero kiedy zauważasz negatywny wpływ osiąganych wyników na swoją grę to sobie odpuszczasz. Od tego jest BM, żeby nawet przy największym downswingu być spokojnym o stan swojego konta. Do tego istnieje taka "niepisana" zasada, że nie zagląda się do cashiera w trakcie sesja, bo nic z tego dobrego nie wyniknie, a łatwo można stiltować widząc kolejny stracony BI.

Stary/a/e
Domyślne
31-01-2011, 17:54
(#7)
dzyzdor's Avatar
Since: Jan 2011
BronzeStar
Przeczytałeś to książce pokerowej

Masz swoje zasady jak każdy, a to jak gram i jakie mam zasady to moja sprawa nie podoba się, nie czytaj. I nie udzielaj mi rad, bo w przeciwieństwie do Ciebie ja ich nie potrzebuje :/

Stary/a/e
Domyślne
31-01-2011, 18:05
(#8)
Destroo's Avatar
Since: Jul 2010
Skoro uważasz, że nie potrzebujesz rad, to dobrze. Oszukuj się dalej, ale kiedyś zrozumiesz swoje błędne myślenie.