Stary/a/e
Domyślne
Osoby grające w razza - 16-01-2011, 00:51
(#1)
Rodri85PL's Avatar
Since: Jan 2010
Ile osób z Fanpage'a gra w tę odmianę? Albo zamierza grać? Przyda mi się przy wrzucaniu rąk do oceny ...

PS. Miło widziane, jeśli byście dodali też stawki, na jakich gracie - bo mam kilka pytań

Stary/a/e
Domyślne
27-01-2011, 02:27
(#2)
mad_pruszkow's Avatar
Since: Feb 2010
SilverStar
Ja sobie czasem dla odmiany wrzucę jakiś turniej razz-owy. Fajna odmiana tak dla zmiany smaku po NLH.

jeśli szukasz jakiś informacji to w polskim jeżyku jest tego bardzo mało. A jak znasz angielski to jest parę fajnych tekstów.

Stary/a/e
Domyślne
27-01-2011, 12:50
(#3)
Rodri85PL's Avatar
Since: Jan 2010
Spoko - kilka książek i filmów już dawno obejrzałem

Stary/a/e
Domyślne
30-08-2011, 12:38
(#4)
KurczakZRDW's Avatar
Since: Dec 2010
Ja grywałem w Razza na micro plus turnieje freeroll i jakieś z niewielkim wpisowym HORSE i 8game. Jeśli masz problem z jakimś rozdaniem polecam 2plus2 forum, ew. użytkownika Shuma, nie wiem czy jest na intelli, lecz wiem że gra na Starsach i jest wiodącym graczem. Jeśli masz możliwość wrzucenia jakiś rąk to zrób to. Wspólnymi siłami może uda nam się coś zmajstrować. Ja grając w Razza przede wszystkim stawiam na selekcje rąk i od tego uzależniam swoją grę, takie ABC Razza.

Stary/a/e
Domyślne
17-03-2013, 21:41
(#5)
AgnessaPL's Avatar
Since: Jan 2011
Cześć, kto z aktywnych użytkowników IP.pl grywa w Razz? Chciałabym dowiedzieć się, jaki jest poziom gry w MTT na wyższych od micro stawkach ? Choć wiem, że niewielu w to grywa. Przyda mi się wiedza na ten temat...

Stary/a/e
Domyślne
17-03-2013, 23:18
(#6)
Tararni's Avatar
Since: May 2010
Ja jak każdą odmianę non-holdem i non-draw i razza lubię.
Ale pogrywam tylko przy okazji jakiś serii, jak MicroMillions, czy WBCOOP, więc o jakąś dużą dawką umiejętności nie mogę się pochwalić.

Stary/a/e
Domyślne
18-03-2013, 01:05
(#7)
Neffarius's Avatar
Since: Apr 2011
Cytat:
Oryginalnie opublikowane przez AgnessaPL Wyświetl wpis
Cześć, kto z aktywnych użytkowników IP.pl grywa w Razz? Chciałabym dowiedzieć się, jaki jest poziom gry w MTT na wyższych od micro stawkach ? Choć wiem, że niewielu w to grywa. Przyda mi się wiedza na ten temat...
Pytasz o Razza Agnieszka a pomyśl sobie jakie zainteresowanie jest na tym forum grą PL Omaha czy Omahą H/L...

Prawie zerowe prawda? a przecież sporo ludzi gra w Omahę... niestety zauważyłem że Nauczyciele z IP. okopali się w szkoleniach z NL Holdema Cash Games jakby świata (pokerowego) poza tym nie było i jeszcze dziwią się że zainteresowanie tym jest małe... ale trudno

Jezeli jeszcze nie oglądałaś szkolenia o Razzie Katji Thater to lepiej zacznij od tego miejsca

http://www.intellipoker.pl/articles/...e-Katja-Thater

No i oczywiscie wyczytaj wszystko co sie da o Razzie na PokerTexas...

Ale co do gry na wyższych stawkach MTT Razza to szczerze wątpie aby ktoś tutaj był chętny pomocą nie mniej jednak dobra znajomosc podstaw gry w Razza może wystarczyc aby zostac naprawde dobrym graczem w 8-Game czy HORSE..

Last edited by Neffarius; 18-03-2013 at 01:13..