Home / Community / Forum / CENTRUM POKEROWE / PokerStars.pl / Home Games /

Jak oceniacie Home Games

Stary/a/e
Domyślne
Jak oceniacie Home Games - 10-02-2011, 18:52
(#1)
sieper83's Avatar
Since: Nov 2010
BronzeStar
Mam takie pytanie do wszystkich.

Od pewnego czasu już funkcjonują Home Games, jak z tej perspektywy czasu oceniacie właśnie tą możliwość w Poker Stars

Stary/a/e
Domyślne
11-02-2011, 04:09
(#2)
EmilYoo's Avatar
Since: Feb 2011
Tak średnio.
Granie z osobami których taktykę i możliwości znamy już praktycznie na wylot , może się znudzić .
Granie na pieniądze w klubie ze znajomymi , hmm już kilka razy słyszałem od pewnego kolegi "a mógłbyś mi oddać tą kasę co z tobą przegrałem" .
Może ktoś ma inne lepsze odczucia dotyczące klubów , jak dla mnie średnio bo ani nie jest to świetne rozwiązanie ani beznadziejne .
Ktoś pewnie napiszę ,że nie musisz zapraszać tylko znajomych ,
owszem ,tylko ,że tacy ludzie najczęściej nie chcą grać , są mało aktywni lub tak słabi ,że szkoda ich ogrywać z kasy .

Stary/a/e
Domyślne
11-02-2011, 09:08
(#3)
Face Lamp's Avatar
Since: Feb 2011
WhiteStar
Od strony technicznej Home Games stoi na najwyższym poziomie, nie ma sobie nic do zarzucenia. Jeżeli ktoś twierdzi, żę jest słabe ponieważ nie lubi grać ze znajomymi - to chyba mija się z celem - to nie wina Home Games Niczego tutaj nie brakuje

pozdrawiam

Stary/a/e
Domyślne
11-02-2011, 22:12
(#4)
IamGrouchy!'s Avatar
Since: Jan 2011
Mi osobiście brakuje jeszcze statystyk z casha w Home Game Albo przynajmniej żeby działał tam HM/PT3 to już by się dało sprawdzić
Oprócz tego wszytko lux!

Stary/a/e
Domyślne
05-07-2011, 11:04
(#5)
k4rpi's Avatar
Since: Jan 2011
BronzeStar
Home Games oceniam pozytywnie, zawsze można zagrać ze znajomymi nie tylko na żywo.