Home / Community / Forum / CENTRUM POKEROWE / IntelliPoker.pl / Promocje i turnieje /

Strefa Intelli - nowa promocja!

Stary/a/e
Domyślne
Strefa Intelli - nowa promocja! - 14-02-2011, 14:50
(#1)
IP.pl's Avatar
Since: Dec 2010
(Administrator)
Mamy już na forum turnieje IntelliPoker.pl Freeroll €150. Od dzisiaj startujemy z jeszcze atrakcyjniejszą promocją dla naszych użytkowników – zapraszamy do Strefy Intelli. Promocja ta przeznaczona jest wyłącznie dla zarejestrowanych na IntelliPoker.pl Polaków.

Strefa Intelli składać się będzie z dwóch etapów:

Etap pierwszy – to darmowe turnieje eliminacyjne. Będą się one odbywały cztery razy w miesiącu. W każdym z nich dziewięciu graczy, którzy dostaną się do stołu finałowego, awansuje jednocześnie do etapu drugiego, który odbędzie się w kolejnym miesiącu. Łącznie do etapu drugiego Strefy Intelli awansuje więc 36 osób.

Etap drugi – finaliści z etapu pierwszego otrzymają zaproszenia do naszego klubu Home Games o nazwie „Strefa Intelli”. W klubie rozegranych zostanie w ciągu miesiąca osiem turniejów. Jedynie dziewięciu najlepszych graczy z klasyfikacji generalnej pozostanie w klubie na kolejny miesiąc. Dołączy do nich 36 graczy z etapu pierwszego. Łącznie więc w Home Games będzie brało udział 45 osób. Gracze, którzy awansowali do Home Games, mogą w dalszym ciągu brać udział w turniejach eliminacyjnych.

Pierwszy cykl będzie się trochę różnił od kolejnych. Będzie się on składał z pięciu turniejów na pierwszym etapie. Dlatego też za pierwszym razem do Home Games awansuje bezpośrednio 45 osób. Chcemy, aby pierwsze gry klubowe zostały rozegrane już w marcu, dlatego w lutym turnieje eliminacyjne odbywać się będą dwa razy w tygodniu w poniedziałki i w środy 14, 16, 21, 23 i 28 lutego o godzinie 20:30.

Turnieje etapu drugiego będą również rozgrywane w poniedziałki i środy o godzinie 20:30. Będzie to osiem pierwszych tych dni w miesiącu. W marcu będą to: 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23 i 28.

Turnieje etapu pierwszego od marca będą się odbywały w pierwsze cztery poniedziałki każdego miesiąca o godzinie 20:30.

Nagrody Strefa Intelli – Eliminacje:

- Etap pierwszy: w każdym turnieju eliminacyjnym dodana pula nagród to €100;

Nagrody Strefa Intelli – Home Games:

- Etap drugi: nagrody przyznawane wg klasyfikacji generalnej na koniec każdego miesiąca:

Miejsca 1-3: bilet do Sunday Million (o wartości $215) oraz walizki z żetonami (za miejsce pierwsze – duża, za miejsce drugie – średnia i za miejsce trzecie – mała miniżetony);
Miejsca 4-9: bilet do Sunday Kickoff (o wartości $109);
Miejsca 10-18: bilet Step2 (o wartości $27);
Miejsca 19-45: bilet Step1 (o wartości $7,5);

Nagrody Strefa Intelli – Cykl Marzec - Maj 2011:

- Osoba, która w ciągu trzech miesięcy (od marca do maja) zdobędzie najwięcej punktów w ramach Home Games, otrzyma dodatkowo pakiet na dowolny turniej z cyklu Eureka Poker Tour (sezon 1 do wyboru, bez EPT Praga). Wartość pakietu będzie taka sama jak w standardowych satelitach organizowanych dla graczy na PokerStars.pl. Ilość punktów zdobytych w poszczególnych miesiącach sumuje się. Gdyby więcej osób zdobyło taką samą – najwyższą – ilość punktów, rozegrana zostanie pomiędzy nimi w ramach klubu dodatkowa gra wyłaniająca zwycięzcę.

Turnieje eliminacyjne "Strefa Intelli Kwalif. €100" w oprogramowaniu znaleźć można w zakładce: "Turnieje" - "Prywatne". W "Filtrze Turniejów" można wpisać: "Strefa".

Last edited by IP.pl; 01-04-2011 at 14:11..

Stary/a/e
Domyślne
14-02-2011, 15:03
(#2)
IP.pl's Avatar
(Administrator)
Na subforum: Hasła do turniejów IP podawane będą wszystkie hasła do turniejów eliminacyjnych Strefy Intelli. Dla każdego założony będzie osobny, przyklejony wątek (około 30 minut przed rozpoczęciem turnieju) - w jego temacie znajdzie się odpowiednia data.

Dostęp do tego subforum wymaga zalogowania!

Last edited by IP.pl; 01-04-2011 at 14:35..

Stary/a/e
Domyślne
14-02-2011, 17:23
(#3)
Destroo's Avatar
Since: Jul 2010
Szkoda, że pierwszy etap jest zupełnie darmowy. Wpisowe na poziomie $1-$5 ograniczyło by ilość przypadkowych graczy i pula turnieju stałaby się bardziej atrakcyjna.

Stary/a/e
Domyślne
14-02-2011, 17:30
(#4)
Klawizna's Avatar
Since: Jul 2010
BronzeStar
Dobrze że są darmowe eliminacje ;-)

Stary/a/e
Domyślne
14-02-2011, 19:01
(#5)
MARIO78W's Avatar
Since: Feb 2011
BronzeStar
Dopiero od tygodnia jestem na forum i nie wiem za bardzo gdzie znaleźć to sybforum - pomoże ktoś ?

Stary/a/e
Domyślne
14-02-2011, 19:05
(#6)
MARIO78W's Avatar
Since: Feb 2011
BronzeStar
Sorki nawet sie nie rozglądnąłem a juz pytałem ... znalazłem

Stary/a/e
Domyślne
14-02-2011, 19:57
(#7)
artus5's Avatar
witam no własnie ja mam ten problem nie wiem gdzie moge znaleśc to "sub forum"

Stary/a/e
Domyślne
14-02-2011, 19:59
(#8)
Diagnosis07's Avatar
Since: Jan 2011
To gdzie to hasełko do strefy ?

Stary/a/e
Domyślne
14-02-2011, 19:59
(#9)
IP.pl's Avatar
(Administrator)
Hasła do Freerolli IP

Stary/a/e
Domyślne
14-02-2011, 20:03
(#10)
Akilaim's Avatar
Since: Jan 2011
można by zmienić formułę publikowania haseł, tj. tak na 10 minut przed turniejem byłoby dużo lepiej :P