Stary/a/e
Domyślne
Servery Pokera - 17-02-2011, 18:47
(#1)
wienzi555's Avatar
Since: Feb 2011
Czesc mam pytanie do dłużej grających ?
Zacznę od tego że gram online okolo pare miesięcy tak się stało że akurat grałem na Snai wersja włoska i Bet365 zapisując sobie i robiąc zapiski pozatym grając miałem takie sytuacje że jestem na 99% pewny że serwery oszukują i są sytuacje które przypuszczam że na live nie miały by miejsca.Jak wytłumaczyć w ciągu 10 rozdań mam 4 razy parę asów 4 razy parę dam i bodajże Ak ze 2 razy !!Niby na podnięte!!Jak gram i są decydujące rozdania All In często w 5 karcie dochodzi np 4% a gość ma 96% i w ogóle aż szkoda pisać bo takie sytuacje sie dzieją że normalnie to nie jest gra w Pokera tylko jakieś jaja!!Jak grałem na wysokich stawkach to Kareta za karetą Pokery mają jak sprawdzasz i oczywiście przegrywasz!!
To tak pokrutce pytanie moje jest czy Server Poker Stars jest uczciwy albo jeśli znacie jakieś dobre servery itd.Pozatym ocencie proszę czy mieliście podobne odczucia grając online.
Początkujący Pokerzysta aczkolwiek gram całe życie we wszystko i radzę sobie jak na nowicjusza...
pozdrawiam czekam na odpowiedzi ...

wienzi555

Stary/a/e
Domyślne
18-02-2011, 19:22
(#2)
DaWarsaw's Avatar
Since: Dec 2010
Supernova
witam,
przede wszystkim, sugerujac komus oszustwo, powinienes przedstawic jakies najmniejsze chociaz dowody. Samo pisanie na ten temat nie wystarczy. Jezeli mozesz, zalacz jakies pliki/screeny z programow typu hodem manager czy pokertracker albo przynajmniej screeny z podejrzanych - twoim zdaniem - rozdan. Inaczej ciezko sie jest w jakikolwiek sposob do tego ustosunkowac.
Po raz kolejny napisze tez, ze dla pokerroomu posadzenia o nieuczciwosc to najgorsze co moze sie im przydarzyc, dlatego tez szanujace sie firmy jak PS (ale tez zdecydowana wiekszosc innych) zatrudniaja firmy audytowe, ktore swoja reputacja poswiadczaja za losowosc prowadzonych gier.
Ponadto, jakiekolwiek dysproporcje w rozgrywanych rozdaniach, natychmiast zostalyby wychwycone przez doswiadczonych graczy (sam zagralem na ps pewnie z 5 mln rozdan), ktorzy naglosniliby sprawe i prawdopodobnie odeszli z takiego pokerroomu, co byloby dla niego finansowa katastrofa.
Ustawianie jakichkolwiek rozdan jest dzialaniem na szkode pokerroomu, wiec prowadzenie tej dzialalnosci byloby dla nich biznesowym samobojstwem (bo zarabiaja olbrzymie pieniadze na prowizjach).
Tradycyjnie pozostaje tez pytanie - dlaczego myslisz, ze pokerroomy akurat ciebie oszukuja, jaki bylby w tym ich cel?

pozdr
warsaw

Last edited by DaWarsaw; 19-02-2011 at 02:11..

Stary/a/e
Domyślne
18-02-2011, 19:25
(#3)
Goral's Avatar
Since: Oct 2010
Teorie spiskowe sa wymyslane od samego poczatku internetu, zwykle przez slabych lub poczatkujacych graczy, ktorym nie udaje sie wygrywac lub nie rozumieja do konca praw statystyki.

Zadnemu poker roomowi nie oplaca sie "podkrecac" softu bo po pierwsze nie ma w tym interesu poniewaz zarabia na rake obojetne ktory gracz wygra a po drugie jesli by to wyszlo na jaw to poker room stracilby reputacje i mnostwo przychodow. Im wiekszy poker room (jak np PokerStars) tym prawdopodobienstwo czegos takiego jest jeszcze blizsze zeru bo taki room ma wiecej do stracenia.

Podumowujac: Nalezy pracowac nad swoja strategia i umiejetnosciami a nie doszukiwac sie zrodla swoich porazek w teoriach spiskowych .

Marcin "Goral" Horecki

Stary/a/e
Domyślne
Dziekuje za opienie... - 19-02-2011, 05:09
(#4)
wienzi555's Avatar
Since: Feb 2011
Cześć.
Chciałem odpisać i podziękować za opinie to po pierwsze .
Generalnie graczy na serwerze Bet365 jest dość mało i może to być spowodowane podobnymi odczuciami jak ja miałem generalnie nie chciałbym drążyć tego tematu każdy wie na co go stać i co przeżył.Poprostu nurtowało mnie to pytanie i chciałem zasięgnąć opini doświadczonych graczy!
Może to możliwe dostać w ciągu 10 rozdań około 8 razy wysoką parę itd.Pogram dłużej to sprawdzę jeszcze te moje teorie spiskowe jak nazwaliścieNie mam na tyle doświadczenia by być na 100% pewnym.
Pogram na PokerStars i zobaczę różnicę itd.
Dziękuje jeszcze raz widzę że na PokerStars działacie prężnie!!!
Powodzenia i do usłyszenia w innych ciekawszych tematach .

Wienzi555

Stary/a/e
Domyślne
21-11-2011, 06:41
(#5)
ewenement8's Avatar
Since: Jul 2010
Cytat:
Oryginalnie opublikowane przez DaWarsaw Wyświetl wpis
dlatego tez szanujace sie firmy jak PS (ale tez zdecydowana wiekszosc innych) zatrudniaja firmy audytowe, ktore swoja reputacja poswiadczaja za losowosc prowadzonych gier.
warsaw
No właśnie i tu trzeba było podkreślić,że ZATRUDNIAJĄ czyli te firmy które to sprawdzają są od nich zależne finansowo jeśli nie bezpośrednio to co najmniej pośrednio bo będąc takim gigantem można i tak przekupić wielu ludzi.
A ludzie jacy są każdy wie-wielu z nich nie miało by dylematów moralnych żeby się zarobić czyimś kosztem a P* ma takie możliwości techniczne czego nie ukrywa bo zdarzają się turnieje szkoleniowe z odsłoniętymi kartami.
Afer takich było wiele np bodajże ultimatebet czy absoutebet (nie pamiętam dokładnie a nie chcę mi się teraz googlować) więc trzeba co najmniej zakładać taka możliwość,że ktoś nas może okraść.

Stary/a/e
Domyślne
23-11-2011, 18:20
(#6)
pgabryn's Avatar
Since: Feb 2010
Jak bym się miał odnieść do sprawy to raczej wiekszość z nas tak mogła kiedyś pomyśleć . Lecz jężeli zapoznasz się wariancią i 1326 możliwymi ukłądami kart startowych i dołożysz do tego kombinacje z Flopem Turnem i Riverem to wyjdzie ogromna ilość możliwych ukłądów kóre taki układy jak AA KK QQ AK już wcale nie muszą być mocne. Co do oszustw ze strony pokerromów to bym się racej nie obawiał chociaż w dzisiejszych czasach wszystkiego się można spodziewać. Ale Poker Stars to pokerowy baron i magnat i tak jak piszą Warsaw i Góral nie ma opcji aby sobie szkodzili w ten sposób, starałem sie kiedyś policzyć ile maja prowizji z samego weekendu i odpuściłem sobie bo to były takie kwoty przy takiej ilości rozegranych rąk i turnieji że nie ogarniałem. Ja bym się obawiał jedynie w turniejach jedno stolikowych SnG i Cashe Game o grupy oszustów którzy wspułpracują i się wymieniają informacjami. Deuga sprawa to mozliwości Hakerów i podglądu obrazu z pulpitu w stylu join me i mam nadzieję że Poker Stars ma zabezpieczenia które nas chronią przed takimi możliwościami.

Stary/a/e
Domyślne
23-11-2011, 19:16
(#7)
ewenement8's Avatar
Cytat:
Oryginalnie opublikowane przez pgabryn Wyświetl wpis
Ale Poker Stars to pokerowy baron i magnat i tak jak piszą Warsaw i Góral nie ma opcji aby sobie szkodzili w ten sposób, starałem sie kiedyś policzyć ile maja prowizji z samego weekendu i odpuściłem sobie bo to były takie kwoty przy takiej ilości rozegranych rąk i turnieji że nie ogarniałem. :
No masz angielska Wikipedia mówi o tym tak: "Now, in 2009 and into 2010 PokerStars earns approximately $1.4 billion per year, and nets $1.34 million per day".

Ale każdy room może oszukiwać i ja tam lubię Starsy bo mimo,że mam tam sporo bad beatów to mentalnie jestem na plus i planuje tu jeszcze pograć.Room bardzo bliski ideału.Jedyne co bym w nim zmienił to żeby skrócili ten okres jaki trzeba czekać po depozycie na możliwość cash outu do powiedzmy 24h-myślę,że to by wystarczyło dla nich aby zapewnić bezpieczeństwo.No i bym wprowadził jakieś drobne limity zaufania dla graczy żeby cofali kasę automatycznie do jakiegoś poziomu zaufania gracza,a nie jak teraz do poziomu wpłat.Takie drobne zmiany niby wydają się głupie ale ja tam lubię trzymać gotówkę w ręku.

Stary/a/e
Domyślne
24-11-2011, 02:19
(#8)
pgabryn's Avatar
Since: Feb 2010
Cytat:
Oryginalnie opublikowane przez ewenement8 Wyświetl wpis
No masz angielska Wikipedia mówi o tym tak: "Now, in 2009 and into 2010 PokerStars earns approximately $1.4 billion per year, and nets $1.34 million per day".

masakra szukam sponsorow do klubu chyba napisze do PS

Cytat:
Ale każdy room może oszukiwać i ja tam lubię Starsy bo mimo,że mam tam sporo bad beatów to mentalnie jestem na plus i planuje tu jeszcze pograć.

przy tych kwotach po co

Cytat:
Room bardzo bliski ideału.Jedyne co bym w nim zmienił to żeby skrócili ten okres jaki trzeba czekać po depozycie na możliwość cash outu do powiedzmy 24h-myślę,że to by wystarczyło dla nich aby zapewnić bezpieczeństwo.

jakie bezpieczenstwo ....

Cytat:
No i bym wprowadził jakieś drobne limity zaufania dla graczy żeby cofali kasę automatycznie do jakiegoś poziomu zaufania gracza,a nie jak teraz do poziomu wpłat.Takie drobne zmiany niby wydają się głupie ale ja tam lubię trzymać gotówkę w ręku.
tego nie rozumie rozwin bardziej

Stary/a/e
Domyślne
24-11-2011, 10:17
(#9)
Tararni's Avatar
Since: May 2010
Aż powtórzę po innych: Pokerroomy nie będą próbować oszukiwać w rozdaniach, bo to byłby dla nich strzał w stopę. Każde nawet realne podejrzenie o oszustwo spowoduje dla nich olbrzymią stratę zaufania i stratę $$. A co dopiero mówić o potwierdzonych sytuacjach, które skończyłyby się serią procesów i stratą milionów dolarów, i w efekcie pewnie bankructwem.
No i w końcu oszustwa nie mają sensu, bo roomy zarabiają na prowizji, nie na wyniku rozdań.
A odnośnie zatrudniania firm audytowych to oczywiście, że im płacą, ale te firmy też nie są pierwsze lepsze, a właśnie najlepsze i najbardziej zaufane na świecie. Więc i im strata zaufania w razie udowodnienia jakiegoś przekupstwa itp byłaby niepowetowana żadnymi pieniędzmi.
Stąd jasno wynika, że ani roomom, ani audytorom oszustwo zwyczajnie się nie opłaca.
I powodzenia na stolikach

Stary/a/e
Domyślne
09-12-2011, 15:34
(#10)
ewenement8's Avatar
@pgabryn chodzi mi o to,że P* ma świetny system realizowania wypłat który sam bez udziału człowieka wypłaca pieniądze bezzwłocznie po zleceniu.Ale niestety kwota wypłacona w ten sposób to maksymalnie tyle ile wpłaciłeś do P* a pozostała część wypłaty dochodzi później po zaakceptowaniu działu finansowego.
Ale to tyle w temacie bo zaraz będzie offtop.
PS.Jeśli ktoś zna inną firmę bukmacherską lub pokerową która posiada podobny system wypłat to prosiłbym żeby napisał mi na priv bo ja jestem z natury w gorącej wodzie kąpany i wszystko bym chciał od razu mieć-to mnie motywuje do gry.