Stary/a/e
Domyślne
Moje szkolenia - 24-02-2011, 03:51
(#1)
DaWarsaw's Avatar
Since: Dec 2010
Supernova
Witam,

zakladam watek ogolny. Prosze Was o wypowiedzi w nastepujacych kwestiach:
- jakie tematy chcielibyscie, zebym poruszyl
- jak Wam sie podoba obecny sposob prowadzenia szkolen
- wszelkie inne kwestie zwiazane z moimi szkoleniami

kierujac sie wskazowkami od Was (bo to dla Was sa szkolenia), bede wybieral tematy i dostosowywal szkolenia.

pozdr
warsaw

Stary/a/e
Domyślne
24-02-2011, 06:04
(#2)
rocky3ster's Avatar
Since: Oct 2010
Sposób prowadzenia jak najbardziej odpowiedni. Wszystko jasno, zrozumiale omawiane. Co do tematów, hmm... niech się inni wypowiedzą.
Czekamy z niecierpliwością na następne szkolenie

Stary/a/e
Domyślne
24-02-2011, 12:05
(#3)
Rodri85PL's Avatar
Since: Jan 2010
Gra na FT gdy zostaje 5 osób i mniej.

Stary/a/e
Domyślne
24-02-2011, 15:03
(#4)
0pluto's Avatar
Since: Jun 2010
Witam!
Dziekuję za trening

Szkolenia w obecnej formule wyglądają naprawdę zachęcająco . Nie miałem żadnych problemów technicznych z odbiorem treningu. Merytoryczna strona szkoleń: to zależy - chyba - od oczekiwań i potrzeb uczestników, a oczekiwałem szkoleń gry w MTT i je dostałem
O szczegółach oczywiście musi wypowiedzieć się więcej użytkowników, ale np.: kontynuacja analizy SPL (gry w rożnych fazach turnieju, przy zróżnicowanym współczynniku M, czy finałowym stole) jest mega dobrym pomysłem.

Pozdrawiam!

Last edited by 0pluto; 24-02-2011 at 15:13..

Stary/a/e
Domyślne
24-02-2011, 15:29
(#5)
jordan_pro's Avatar
BronzeStar
Witam.
Jakbys mógl poruszyć temat HM i huda, a w szczególności gra pod przeciwnika wykorzystując statystyki - (blefy, steale, cos w ten desen) byloby fajnie

Stary/a/e
Domyślne
24-02-2011, 18:47
(#6)
EmilYoo's Avatar
Since: Feb 2011
1. Mądre powiększanie Bankroll'a .
2. Gra 1vs1
- z mniejszą ilością żetonów
- oraz większą
3. Wybieranie turniejów pod swoje umiejętności.
4. Granie z "Blefem" .
5. Dobrym pomysłem był temat o Satelity .
6. Znaczenie pozycji na stole .
7. Z jakimi rękami startowymi grać (na jakich etapach w turniejach) .
8. Podstawowe pojęcia związane z Pokerem .
9. Pomocne programy .

W sumie prawie wszystko jest w książce Lee Nelson'a. Ale niektórym lepiej przyswaja się wiedza przekazana ustnie .

Ogólnie ja bym podzielił wasze szkolenia .
Np. Goral zajmował by się tylko i wyłącznie turniejami a ty przykładowo grami stolikowymi.

Pozdrawiam Emil

Last edited by EmilYoo; 24-02-2011 at 18:50..

Stary/a/e
Domyślne
25-02-2011, 21:22
(#7)
zaporeszo's Avatar
Since: Feb 2010
Warsaw, a Ty masz już jakiś plan ułożony?

Stary/a/e
Domyślne
02-03-2011, 21:10
(#8)
cihys's Avatar
Dotyczy nie tylko Twoich szkoleń.

Chodzi o czat, proponuję dodać opcję do zaznaczenia czy chcemy zadać pytanie prowadzącemu, czy napisać sobie coś innego. Będzie czytelniejszy wgląd dla prowadzącego i uczestników jeśli np. pytania będą napisane czcionką różniącą się kolorem od reszty wpisów.

Pozdrawiam

Stary/a/e
Domyślne
03-03-2011, 09:25
(#9)
GrudaA's Avatar
Since: Jan 2011
BronzeStar
Cytat:
Oryginalnie opublikowane przez EmilYoo Wyświetl wpis
...
Ogólnie ja bym podzielił wasze szkolenia .
Np. Goral zajmował by się tylko i wyłącznie turniejami a ty przykładowo grami stolikowymi.

Pozdrawiam Emil
raczej odwrotnie Warsaw na sity a Goral na cashowki i z tego co mi wiadomo to podzial juz jest, Warsaw bardziej szkolenia dla poczatkujacych a Goral raczej zaawansowane kwestje gry.

Wracajac do tematu to jak dla mnie szkolenie jest bardzo dobrze prowadzone, wsszystko zrozumiale, a kazda kwestja omowiona bardzo dokladnie. Jesli chodzi o tematy to bardzo chetnie posluchalbym omawianie SnG 45 os. 0,25$ 0,55$turbo i 1,20$ na 27 i 18 os. Od A do Z. strategia, rozgrywane rece, jak grac z duzym i mialym stackiem w zaleznosci od fazy turnieju.

Pozdrawiam. Paweł Gruda

Stary/a/e
Domyślne
09-03-2011, 13:01
(#10)
v KALI v's Avatar
Since: Mar 2011
Witam

Ja bym prosił o lekcje gry w turnieju SnG 27-osobowym za 1,2$ w etapie kiedy zostaje tylko 3 graczy. Niedawno właśnie przerzuciłem się z 9-osobowych na 27. Zmiana dobrze odbija się na moim bankrollu mam jednak problem z grą na tym etapie zazwyczaj kończę na poz.3, a zajmowanie poz.1 jest bardziej dochodowe. Ogólnie chciał bym wiedzieć jak efektywnie grać w momencie kiedy się jest w kasie.
Po za tym przyłączam się do prośby jordan_pro. Osobiście nie korzystam z tych "dopalaczy" moja głowa moją siłą Lubie grać live a tam HM i HUD nie pomoże. Rzeczywiście było by fajnie mieć haka na graczy z programami i grającymi na dużej ilości stołów, co widać jak nie zblokują wyszukiwania. Zawsze to dodatkowy Read.
Jeszcze nie widziałem żadnego twojego treningu, gdyż dopiero wczoraj zawitałem do intelli ale dzisiaj postaram się być na treningu więc może później będe miał jakieś pomysły.

Pozdrawiam