Stary/a/e
Domyślne
2011.03.02 - Ręce startowe - 01-03-2011, 16:02
(#1)
IP.pl's Avatar
Since: Dec 2010
(Administrator)

Last edited by IP.pl; 09-03-2011 at 14:21..

Stary/a/e
Domyślne
02-03-2011, 21:32
(#2)
martinoo666's Avatar
Since: Jan 2011
Dobre szkolenie,używam podobnej strategi która przynosi efekty...

Stary/a/e
Domyślne
Uwagi do szkolenia DaWarsaw - 04-03-2011, 12:38
(#3)
klasdert's Avatar
Since: Feb 2011
BronzeStar
Witam,
bralem udzial w tym szkoleniu i jestem zadowolony, merytorycznie swietne, jednak mam kilka uwag technicznych. Dla mnie to bylo tak naprawde szkolenie statyczne, tzn, ze rownie dobrze mogloby byc nagrane wczesniej i odtworzone w dowolnej porze. Korzysci z tego, ze bylem uczestnikiem (jednym z 40 osob), byly male. Brakowalo mi wiekszej interakcji. Przy tej formule wlasciwie ilosc uczestnikow nie ma znaczenia. I tak czat, jest zasmiecany jakimis uwagami OT, dlatego przydalby sie moderator, ktory przekaze jedynie warte omowienia pytania, bo trudno prowadzacemu zorientowac sie w tym na co warto odpowiedziec wsrod uwag typu: "mialem kiedys taka sytuacje, ale bylo fajnie ..." itp. Wedlug mnie w szkoleniu powinno brac udzial tylko tyle osob ile miesci sie przy stoliku (wejsciowka moze po jakims turku?). Pewnie technicznie mozliwe jest, aby rozgrywac partie z odkrytymi kartami i omawiac na biezaco tematy. To bylaby prawdziwa interakcja, a w szkoleniu braliby udzial tylko ci co rzeczywiscie chca czegos sie nauczyc i juz cos umieja. Widac, ze DaWarsaw sie przygotowal i mysle, ze kazdemu prowadzacemu pomaga jak ma wczesniej do dyzpozycji pytania, dlatego temat szkolenia powinien byc podany 2-3 tygodnie wczesniej i pozostawiony czas na forum na zadawanie pytan do tematu, aby przygotowac wlasciwe szkolenie.
Mam nadzieje, ze te uwagi pomoga znalezc najlepsza formule szkolen. Dziekuje za to, ze w ogole cos takiego sie pojawilo :0
pozdrowionka
Yaro

Stary/a/e
Domyślne
09-03-2011, 14:30
(#4)
IP.pl's Avatar
(Administrator)
Cieszymy się, że pierwsze szkolenia otrzymały pozytywne komentarze. Co do uwag, to cały cykl szkoleniowy dopiero się rozpoczął i dopiero teraz widzimy jak to się sprawdza w praktyce. Z czasem będziemy wprowadzać pewne korekty,dlatego też dziękujemy za wszelkie opinie i sugestie.

Stary/a/e
Domyślne
10-03-2011, 09:03
(#5)
Erravandrhel's Avatar
SZkolenie jak najbardziej pasuje

Ps. Troche jestem spozniony wiec moje pytanko czy to bylo 1 szkolenie?

Stary/a/e
Domyślne
10-03-2011, 18:37
(#6)
martinoo666's Avatar
Since: Jan 2011
Post wyżej Admin pisze że to było 1 szkolenie...więc nic nie przegapiłeś...

Stary/a/e
Domyślne
11-03-2011, 10:56
(#7)
v KALI v's Avatar
Since: Mar 2011
Witam

Mam pytanko natury technicznej. Chciałbym otworzyć sobie powtórkę szkolenia na full screen ale nie mogę. Cały czas mam w tej małej formie co w poście. Używam przeglądarki Firefox. To jakiś problem po mojej stronie czy tymczasowo nie ma innej możliwości jak powtórka w mini okienku ???

Pozdrawiam

KALI

Stary/a/e
Domyślne
11-03-2011, 11:04
(#8)
IP.pl's Avatar
(Administrator)
Najprawdopodobniej jest to kwestia przeglądarki (być może jej ustawień) - ja na FF też nie mogę tego powiększyć, natomiast na Chromie widok pełnoekranowy działa bez problemu.

Wkrótce w zakładce "Szkolenia na żywo" - "Materiały wideo" pojawią się zapisy szkoleń w większym rozmiarze (tych na forum nie mogę edytować).

Last edited by IP.pl; 28-03-2011 at 14:52..

Stary/a/e
Lightbulb
Rece startowe. - 25-03-2011, 16:40
(#9)
Norbijas's Avatar
Witam gdzie moge znalezc opisy z ktorych pozycji i jakimi kartami mozna wchodzic?Bylem 19 w satelicie sanday pl i pozniej nie wiedzialem juz na co wejsc zeby grac dalej .

Stary/a/e
Lightbulb
turniej za 1.1$ - 25-03-2011, 18:07
(#10)
Norbijas's Avatar
Mam juz 5 tys zetonow i od tego momentu nic nie idzie az do momentu wypadniecia z turnieju na 300 miejsc przed platnymi.Dodam ze dwa razy bylem w finale snowball 2 rundy satelit i trzecia na platnych miejscach.Co byscie mi doradzili.Grac to co gram i czekac na ten turniej w ktorym wszystko sie ulozy?