Home / Community / Forum / SZKOŁA INTELLIPOKER.PL / Podstawy pokera / Pytania do ekspertów /

Stół finałowy analiza dwóch rozdań

Stary/a/e
Domyślne
Stół finałowy analiza dwóch rozdań - 05-03-2011, 11:57
(#1)
CzarnaOspa's Avatar
Since: Jun 2010
Witam mam pytanie do naszych ekspertów ale nie tylko kazda opinia jest dla mnie wazna i chetnie ja przeczytam. Chodzi o dwa rozdania jakie mialy miejsce na stole finalowym przy którym mialem przyjemnosc zasiąść. Postaram się jak najdokładniej je opisać i proszę o wskazanie błędów które popełniłem.
W momencie owych rozdań stół składał sie już tylko z 6 uczestników.
Rozdanie pierwsze
Będąc na środkowej pozycji otrzymałem KK, zagrałem 4xb i zostałem sprawdzony przez gracza na poznej pozycji(miał stack nieco wiekszy od mojego), na stole pojawił sie przyjazny flop J25 w tęczy zagrałem kolejne 4xb i zostałem znów sprawdzony(tu dodam że mój przeciwnik był bardzo aktywny i wchodził z bardzo szerokim zakresem rąk, cieżko go było wyrzucić z jakiegokolwiek rozdania jeśli trafił cokolwiek na flopie lub miał choć cien szansy na dobranie układu)na turnie niestety pojawił się kolejny J który był jednocześnie drugim treflem ja ponownie zagrałem 4xb i znów zostałem sprawdzony na river spada 8 trefl i tu miałem zagwozdke. Sytuacja wyglada tak ja KK stół J25J8 w tym trzy ostatnie to trefle i przeciwnik którego zakres rąk było mi strasznie trudno ocenic, zrobiłem check na co gracz odpowiedzial all in, zrzuciłem swoje KK i teraz pytanie jak powinienem to rozegrać i gdzie popełnilem błedy(męczy mnie podejrzenie że mnie wyblefował ) a i jeszcze jedno pod wzgledem aktywności byłem drugi na tym stole więc moj styl mógł wygladać na dość luzny, a ze swoim przeciwnikiem byłem juz na stole przed ft wiec mielismy duzo czasu na wspolna obserwacje.
I rozdanie drugie
Na UTG otrzymuje QQ zagrywam 4xb wszyscy pas oprócz gracza gracza na BB który robi duże przebicie(niestety nie pamietam dokładnie jakiego rzędu) gracza tego postrzegałem jako tight i zakres rąk to para JJ+,AQ,AK chociaż tuż przed ft widzialem też jego zagrania z KQs ale na samym FT uczestniczył w niewielkiej ilości rozdań natomiast ja jak pisałe juz wyżej starałem się w miare mozliwości być aktywnym i pytanie jak powinienem to rozegrać? Fold,call,all ? Jeśli call to co dalej?
Z góry dzieki za wszelkie uwagi

Last edited by CzarnaOspa; 05-03-2011 at 12:00..