Stary/a/e
Domyślne
Blokada w grze - 06-03-2011, 11:12
(#1)
Meyrin1984's Avatar
Since: Jul 2010
BronzeStar
Witam chciałbym poruszyć temat z którym na pewno nie jedna osoba się spotkała, mianowicie chodzi o blokadę w sensie psychologicznym w turniejach. Wyjaśnię na przykładzie: turniej MTT za pieniądze ewentualnie satelita do jakiegoś turnieju. Gram, buduję stack, jednak przychodzi pewien moment gdzie zostaje w turnieju np 30 graczy z czego 25 się kwalifikuje do następnego turnieju bądź te 25 osób zajmuje płatne miejsca a ja ze swoimi żetonami zajmuję powiedzmy 18 czy 16 msc i w pewien sposób ograniczam ilość rozgrywanych rąk a nawet czasami zdarzało mi się całkowicie zaprzestać rozgrywania jakiejkolwiek ręki. Następowała blokada i obawa przed stratą żetonów bądź odpadnięciem w turnieju "A przecież jestem już tak blisko". Czy jest jakaś dobra rada bądź wskazówki jak temu zaradzić? I zaznaczam że w każdym turnieju w jakim biorę udział moim celem nie jest "dotrwanie" do miejsc płatnych.
Pozdrawiam Bartek

Stary/a/e
Domyślne
06-03-2011, 16:08
(#2)
DaWarsaw's Avatar
Since: Dec 2010
Supernova
jezeli grasz w satelicie na bubblu, to normalne jest, ze gra sie wtedy bardzo ostroznie i szuka odpowiednich okazji. Natomiast, jezeli sam napisales, ze w mtt nie grasz o dojscie do miejsc platnych, to rozumiem, ze w nich grasz juz agresywnie, czyli poprawnie.