Stary/a/e
Domyślne
analiza rozdania z gry live - 10-04-2011, 11:11
(#1)
Rysiobrutal's Avatar
Since: Oct 2010
Witam mam małe nurtujące pytanie ponieważ chciałbym znać wasze zdanie na temat jak wy byście rozegrali pewnie rozdanie wiec zaczne od początku turniej Bi 75 pkt+r lub addon stack 5000 k start 25/50 przechodząc do rozdania nie do konca pamietam dokladnych stacków ale mniej wiecej wyglądało to tak

blindy 150/300 ante 25

utg 1 szort AL za ponad 3 k
pasy do mp1 on call zostawia sobie kolo 3 k gość przez 1,5 godziny rozegrał może 2,3 rozdania plus nie zrobił izolacji tylko call wiec pomyślalem musi mieć grubo
ja na BU znajduje QQ mam podobny stack co mp1 5k może 6 k wiec robie call z myśla że jak bede miał over pare to wrzucam stack byłem przed rebay wiec tak sobie to wymyśliłem flop AKx on gruby bet a ja fold i pokazuje qq a on pokazuje a8o i wygrywa z szortem i większość przy stole mnie wyśmiewa czemu nie wrzuciłem stacka pre flop ? aż taki duży bląd zrobilem ? ustaliłem sobie na niego bardzo wąski range typu AA,KK,AK,AQ jakie wy macie na ten temat zdanie ?

Stary/a/e
Domyślne
10-04-2011, 12:53
(#2)
morgan1989's Avatar
Since: May 2010
Jeżeli ustaliłeś sobie na niego taki range to w ogóle powinieneś spasować. Bez AQ to w najlepszym wypadku i tak masz coinflipa, lub jesteś bardzo z tyłu. Wiadomo, że po allinie i tak by Cię sprawdził bo by się opłacało. Ale patrząc jednak na same rozegranie,a nie na jego wynik, to ja nie rozpatruję czegoś takiego jak call za pół stacka. Albo allin albo fold. Your choice.

Stary/a/e
Domyślne
10-04-2011, 12:55
(#3)
Celebes87's Avatar
Since: May 2010
Jeżeli zdecydowałeś się brać udział w rozdaniu to zdecydowanie powinieneś wsunąć all in już przed flopem. Nie ma żadnego sensu inwestowanie ponad połowę stacka z zamiarem zrzucenia ręki jeżeli na flopie pojawi się over karta. Inna sprawa, że ten Twój gracz tight też przecenia możliwości ręki A8o callując na full ringu allek od shorta z mp1. Sprawdzają, albo pushują go ręce tylko lepsze w których ma max 30% (o ile short nie ma jakiegoś dobrego asa). Tak czy inaczej gdy zostaje Ci ok. 20BB to easy push z QQ.

ps. W którym kasynie grałeś ?

Stary/a/e
Domyślne
10-04-2011, 17:43
(#4)
Rysiobrutal's Avatar
no rzeczywiście jak sobie teraz pomyśle to wielki bład no ale trudno będzie nauczka na przyszłość

Stary/a/e
Domyślne
10-04-2011, 21:29
(#5)
Goral's Avatar
Sprawdzenie podbicia nawet za 1/3 stacka pre flop i pas po flopie sie nie oplaca, wiec albo wrzucamy allina od razu albo pasujemy. W Twoim przypadku majac QQ easy allin pre flop.

Marcin "Goral" Horecki