Stary/a/e
Domyślne
NAPT Liv Boere - 11-04-2011, 03:12
(#1)
Celebes87's Avatar
Since: May 2010
Jak ja uwielbiam oglądać Liv w akcji co sądzicie o rozegraniu seta waletów przez nią ? czy to dobry pomysł dawać tanio drawować innym? czy zrzuciła by go gdyby przeciwnik złapał multi combosa ? callując do river liczyła jedynie na blef z jego strony, który się pojawił (co prawda value już nie mogła sama wyciągnąć żadnego - my to wiemy). Oczywiście dochodzi tutaj czynnik o którym w tym rozdaniu nie mamy pojęcia, czyli historia między graczami oraz obserwacja. Ja jednak na turnie nie mógł bym już tylko callnąć. Check/rise to praktycznie mus w tej sytuacji. W razie gdyby pojawiła się karta kompletująca drawy a my nie łapiemy fulla na river, to co robimy gdy przeciwnik nas stawia all in?
Za to Hellmutha zniszczyła jak Nooba. Limp UTG na shorcie z KTo? wtf?

Stary/a/e
Domyślne
11-04-2011, 15:28
(#2)
v KALI v's Avatar
Since: Mar 2011
Cześć

Też uwielbiam podziwiać Liv w akcji. Zresztą kto nie. Widok jest przepiękny nie chodzi tylko o grę hehe wiecie o czym mówię
Co do rozegrania seta JJ przez Liv to zgodzę się z Tobą było to ryzykowne. Chociaż okaszało się to opłacalne.
Nasz gwiazda przyjęła tu raczej strategię way ahead/way behind.Co na końcu przyniosło je max valume jakie mogła dostać od przeciwnika czyli All in Moim zdaniem obstawiła przeciwnika na rękę zakresu lub może silną over parę i od początku czuła się bardzo pewnie w tym rozdaniu po tym jak na flopie trafiła seta, a podbicia Little odbierała jako barelle lub gre ręką AJ, o tym że grała przeciwko monster drawowi okazało się na końcu.I pewnie sobie wtedy uświadomiła jaką była szczęściarą w tym rozdaniu że jeszcze dostała tego fulla.
Check/rise na turnie byłby dobrym zagraniem jeżeli obstawiła by Little na draw do koloru i tu by zagrała ochronę ręki, ale tak jak mi się wydaje nie brała tego tu pod uwagę stąd tylko call aby zachęcić przeciwnika do agresywnej gry.
Gdyby na river spadł kolor?? hymm... sam jestem ciekaw co wtedy Liv by zrobiła, mam nadzieję żeby spasowała W przeciwnym wypadku była by bardzo zdziwiona.
Partia z Hellmuthem hehe On sam dobrze wiedział jak bardzo źle to rozegrał. Dlatego na końcu prosi o zamówienie limuzyny bo chce jak najszybciej znaleźć się na lotnisku

Stary/a/e
Domyślne
14-04-2011, 08:24
(#3)
art633's Avatar
Since: Mar 2011
Jak tak patrze, mysle ze znalazlo by sie tu troche usprawiedliwien dla niego ze tak gral... mial dobry ciąg, nawet na pokera, i moim zdaniem koleś rozegral to dobrze, po prostu trafil na dużo mocniejszą rekę, ale nazywanie go noobem akurat w tym wypadku nie jest trafione, sam zagrałbym podobnie i napewno wiele osob rownież. Liv fajna laska, ale w pokerze nie chodzi o wyrywanie dup, grasz żeby wygrać i nie patrzysz czy przeciwnik to menel z ulicy czy sex bomba, takie moje zdanie ;P

Stary/a/e
Domyślne
14-04-2011, 12:38
(#4)
Celebes87's Avatar
Since: May 2010
Hellmuth to gracz rozgrywający KTo z UTG będąc na shorcie o ile dobrze pamiętam (nie spr. teraz)

Stary/a/e
Domyślne
28-04-2011, 17:14
(#5)
DaWarsaw's Avatar
Since: Dec 2010
Supernova
Po tym jak jonathan reraisowal z buttona, Liv bardziej stawiala go na wysokie karty lub srednia-wysoka pare niz na SC. Dlatego z jej punktu widzenia flop nie byl az tak niebezpieczny. Mysle, ze byla ona zdecydowana na allina w tym rozdaniu niezaleznie co by przyszlo, a przynajmniej dala rywalowi szanse na blef/vb gorszej reki.