Stary/a/e
Domyślne
ograniczenie zakresu - 22-04-2011, 18:13
(#1)
art633's Avatar
Since: Mar 2011
Cześć, pisze z małym pytaniem. Czy ktoś osobiście próbował okroić zakres zagrywanych rąk do np. tylko AA, KK, QQ, JJ, AK, AQs i powiedzmy limpowania słabszych pocketów? Wiem że z tym limpowaniem kazdy napisze ze błąd ale nie poruszajmy tego tematu, chodzi mi o to czy ktos eksperymentował juz w taki sposob i czy przynioslo mu to jakies wymierne korzyści na nizszych stawkach? Bo mam wrazenie ze nikt nie czyta przeciwnikow na najnizszych stawkach i byc moze takie okrojenie i tak juz tight gry mogloby przyniesc jakies zyski, tylko byc moze ktos juz tego probowal i chcialby sie podzielic uwagami... aby nie popelniac bledu znudzenia granie na 4 stolikach i moze cos z tego wyjdzie, co sadzicie?

Stary/a/e
Domyślne
22-04-2011, 19:45
(#2)
rzmcnt's Avatar
Since: Oct 2010
BronzeStar
A po co masz łapać złe nawyki już na starcie? Jak chcesz grać w ten sposób to poczytaj coś o SSS czy MSS (chociaż właściwie to w ogóle nie polecam tej strategii). Wspominałeś też że na tym limicie nikt nie czyta przeciwników - w takim razie wg mnie tym bardziej powinieneś grać pokerowe ABC Może na starcie nie będziesz tu robił mega kokosów, ale na pewno wyszlifujesz swoją grę (co będzie nieocenione na wyższych limitach) i prędzej czy później przeskoczysz ten limit.

Stary/a/e
Domyślne
04-05-2011, 11:14
(#3)
zajac_nlg's Avatar
Since: Apr 2010
Na nl2 FR ( 9 os.) gra takim zakresem daje korzysci zdecydowanie poniewaz tam tylko 10% graczy zwraca uwage na styl gry przeciwnika ale juz na nl5 zostaniesz szybko zdemaskowany jako mega nit i nikt nie bedzie chcial Cie sprawdzac, gracze szybko zorientuja sie, ze grasz tylko premiumy... na dodatek AA czy KK nie zawsze daje Ci gwarancji wygrania rozdania.

Ja osobiscie wole rozgrywac np konektory w kolorze lub niskie pary bo jak trafisz flopa to przeciwnik moze miec problemy z odczytaniem Twojej reki...