Stary/a/e
Domyślne
Dodatkowe oprogramowanie - 09-12-2010, 17:24
(#1)
Goral's Avatar
Since: Oct 2010
Witam,

Dla bardziej zaawansowanych graczy majacych aspiracje do gry na wyzszych stawkach proponujemy zapoznanie sie z nastepujacymi programami, ktorych miedzy innymi ja uzywam:

1. Poker Tracker lub Holdem Manager

Sa to programy zapisujace w swojej bazie danych historie naszych rozdan z roznymi przeciwnikami. Nastepnie kluczowe statystyki odnosnie naszych przeciwnikow program ten moze wyswietlac nam bezposrednio na stolikach w trakcie gry. Pozwala to na podejmowanie lepszych decyzji. Oczywiscie programy te nie podejmuja decyzji za nas i sa dozwolone przez PokerStars.

Dodatkowo w programach tych mozna analizowac wskazniki swojej wlasnej gry i pracowac nad jej poprawa.

2. Table Ninja

To program pomagajacy przy grze na kilku/kilkunastu stolikach jednoczesnie. Dzieki niemu niektore czynnosci jak np: ustalanie wielkosci betow, zamykanie i otwieranie stolow, klikanie banku czasu czy tez zapobieganie sitoutom beda wykonywane automatycznie i gracz moze sie skupic na wlasciwych decyzjach pokerowych. Program ten jest jedna z dodatkowych opcji dla programu Holdem Manager.

3. PokerStove

Jest prosciutki programik do liczenia matematycznych szans danej reki przeciwko innej rece lub zakresowi innych rak. Przydaje sie bardzo gdy chcemy policzyc czy dane zagranie bylo oplacalne w dlugim okresie czy tez nalezalo zagrac inaczej.

Nie sa to jedyne programy, aczkolwiek te przydaja mi sie najbardziej.

Pierwsze dwa sa platne (jednorazowo na poczatku) a PokerStove jest darmowy.

Oczywiscie programy te nie sa obowiazkowe, na nizszych stawkach do dobrej zabawy w zupelnosci wystarcza znajomosc podstaw pokera (tzw ABC) i otwarta glowa .
Na najwyzszych stawkach za to, tez nie wszyscy ich uzywaja, gdyz liczba graczy jest tam bardzo mala i kazdy kazdego zna, poziom myslenia i strategii jest tam tak wysoki, ze programy te nie musza wnosic dla gracza z tych stawek nic nowego.

Pozdrawiam,

Marcin "Goral" Horecki
Team PokerStars Pro

Stary/a/e
Domyślne
10-12-2010, 22:42
(#2)
airwee's Avatar
Since: Feb 2010
(Administrator)
Ja osobiście korzystam z PokerTrackera bo działa on na macu

Stary/a/e
Domyślne
28-12-2010, 15:04
(#3)
pogroom's Avatar
Since: Dec 2010
BronzeStar
A jaki program / programy są pomocne dla gracza grającego głównie MTT i S&G, a do stolików siada sporadycznie i to tylko na mikro / niskich stawkach ?

Stary/a/e
Domyślne
28-12-2010, 16:51
(#4)
DaWarsaw's Avatar
Supernova
HM jest dobry zarowno dla cash jak i mtt/sng.

Stary/a/e
Domyślne
03-02-2011, 18:22
(#5)
netti90's Avatar
BronzeStar
Może trochę denne pytanie, ale TM czy HM ? Co bardziej polecacie ?

Stary/a/e
Domyślne
03-02-2011, 18:34
(#6)
pavlos_pl's Avatar
Since: Feb 2011
Cytat:
Oryginalnie opublikowane przez netti90 Wyświetl wpis
Może trochę denne pytanie, ale TM czy HM ? Co bardziej polecacie ?
Nie używałem nigdy poker trackera, ale narazie nie zdarzyło się, żeby mi czegoś brakowało w HM... oczywiście wymagań nie mam dużych bo gram NL5 i sity 1,75.

Stary/a/e
Domyślne
HM - 23-03-2011, 17:09
(#7)
Norbijas's Avatar
Since: Mar 2011
Witam nic na pokerstars sie nie pojawia w HM.Poprosze o jakies wskazowki .

Stary/a/e
Domyślne
23-03-2011, 19:05
(#8)
Erravandrhel's Avatar
moze jeszcze jakis link do manuali do tych programow i byloby wsio co potrzeba.

Stary/a/e
Domyślne
31-03-2011, 12:36
(#9)
Goral's Avatar
Since: Oct 2010
Manuale, forum i pomoc jest na stronach tych programow. Ja uzywalem PT a jakis czas temu przenioslem sie HM bo mial ciut wiecej funkcji i zajmowal mniej pamieci i jestem zadowolony.

Marcin "Goral" Horecki

Stary/a/e
Domyślne
18-08-2011, 17:55
(#10)
grucha777's Avatar
Since: Jul 2011
Witam
Mam takie pytanko w sprawie programów wspomagających grę , mianowicie czy są jakieś darmowe ogólnie programiki dla osób nie będących w stanie na razie zainwestować w HM-a lub PT-a . Lub czy jest możliwość tańszego kupienia lub przedłużenia wersji trial ?
Pozdrawiam